FAQ
czyli najczęściej zadawane pytania

Jak długo musicie czekać na zdjęcia po ślubie?

Na umowie widnieje najczęściej termin 15-30 dni liczonych od dnia sesji plenerowej,  jest to tylko umowny maksymalny czas, który daje Nam zabezpieczenie w razie nieprzewidzianych okoliczności.

Ile zdjęć dostajecie, w jakiej formie, kto je wybierze? Czy będą obrobione?

Liczba zdjęć zależna jest od mnogości wydarzeń nie mniej niż kilkaset na pendrivie. Zdjęcia są starannie wyselekcjonowane oraz poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Zdjęcia, jakie otrzymacie, wybieramy sami, po latach doświadczeń wiemy, że jest to najlepsze dla  klientów. Jeśli jednak chcecie sami zadecydować to określamy taką sytuację odpowiednim zapisem w umowie. Postprocess, jakiemu poddajemy zdjęcia, to ustawienie odpowiedniej ekspozycji, kontrastu oraz autorska praca z kolorem. Podczas obróbki staramy się również niwelować niemiłe niespodzianki.

Jak przebiega realizacja fotoreportażu ślubnego oraz sesji plenerowej?

Staramy się być niewidocznymi świadkami wydarzeń, zawsze jednak gotowymi do pomocy czy udzielenia rady. Sytuacja nieco zmienia się na plenerze. Tam pomagamy w odpowiednim ustawieniu się, służymy radą tak, byście mogli czuć się swobodnie. Przed plenerem wspólnie ustalamy jego plan. Jeśli macie swój pomysł, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Najpierw ustalimy, w jakich warunkach będziecie się czuć się swobodnie, a potem przedstawiamy Wam  pomysły na piękne zdjęcia.

Pracujemy tylko w miejscu zamieszkania czy dojeżdżamy na zlecenia?

Jeśli podoba Wam się styl naszej pracy i chcielibyście rozpocząć współpracę , chętnie dojedziemy na Wasz piękny ślub.
Pracujemy na terenie całej Polski a jeśli tylko sobie zażyczycie także poza granicami.

Jak wygląda kwestia płatności za usługę?

Gwarancją rezerwacji terminu jest zawsze podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku. Wysokość zadatku ustalana jest wspólnie. Całkowite rozliczenie następuje w chwili przekazania końcowego produktu – czyli zdjęć i albumów.

Jak długo zajmujemy się fotografią?

Nasz przygoda z fotografią trwa już wiele lat.
Doświadczenie zdobywane zarówno w zdjęciach reportażowych ( rajdy samochodowe/koncerty/imprezy sportowe/ pokazy mody jak i wiele sesji modowych oraz ślubnych
Część dokonań możecie zobaczyć na autorskiej stronie poświęconej pozaślubnej tematyce
http://fotografia.emodia.pl

Na jakim sprzęcie fotografujemy?

Pracujemy  przy użyciu pełnoklatkowych profesjonalnych aparatów fotograficznych firmy Canon oraz jasnych obiektywów stałoogniskowych, które zapewniają najwyższą jakość oraz piękną plastykę. Posiadamy również dedykowane lampy błyskowe, które zapewniają komfort pracy w każdych warunkach oświetleniowych, choć preferujemy pracę przy świetle zastanym.

Na jaki czas przed ślubem trzeba zarezerwować termin?

Jeśli interesuje Was dostępność jakiegokolwiek terminu zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością sprawdzimy terminarz i prześlemy ofertę ślubną do wglądu.